Domácí masky s beranici: Jak je vyrobit doma

Jak si vyrobit doma masku na vlasy z beranice

Beraníčkové masky jsou skvělým způsobem, jak posílit a zlepšit strukturu vlasů. Výhodou těchto masek je, že si je můžete snadno vyrobit doma, a to za použití běžných ingrediencí, které najdete ve své kuchyni. Jednou z nejoblíbenějších domácích masek na vlasy z beranice je maska s medem a kokosovým olejem.

Pro přípravu této masky budete potřebovat 2 lžíce beranice, 1 lžičku medu a 1 lžíci kokosového oleje. Všechny ingredience smíchejte dohladka dohromady a poté aplikujte na vlasy. Nechte působit přibližně 30 minut a poté vlasy důkladně opláchněte šamponem.

Beraníčkové masky jsou bohaté na vitamíny, minerály a antioxidanty, které pronikají do vlasového vlákna, dodávají vlasům lesk, hydrataci a posilují je. Tyto masky jsou ideální pro suché, poškozené nebo lámavé vlasy.

Domácí maska na obličej s beranici: Jak na ni vyrobit doma

Domácí masky s beranici jsou skvělým způsobem, jak si vyrobit efektivní ochranu proti šíření virů a bakterií. Domácí maska na obličej s beranici lze snadno vyrobit doma pomocí několika jednoduchých kroků. Prvním krokem je získání materiálu – beranice. Poté můžete použít šablony, které stáhněte z internetu, nebo si vytvořit vlastní šablony podle velikosti vašeho obličeje. Poté je nutné vystřihnout dvě kusy beranice podle šablony a sešít je dohromady, zanechávaje mezery na uši. Konečným krokem je připevnit elastické ušní popruhy, aby maska dobře seděla na obličeji. Po dokončení těchto kroků můžete svou vlastní domácí masku s beranici nosit kdekoliv a tak se chránit proti šíření virů a bakterií.